Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey,
Dünyanın en güzel sesinden
En güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey...
Fakat artık ümit yetmiyor bana,
Ben artık şarkı dinlemek değil,
Şarkı söylemek istiyorum.

31.10.09

Başlık uyduramadım

Sınavlar sınavlar sınavlar.
bitmek bilmiyo ya, 2 haftada bir sınv mı olur. kötüde geçti zaten moralim bozuldu ya. çalışamamakta cabası tabi. geçen sene geo'dan 92 den aşaada hiç not almadım. bütün test kitapları bitmişti. E bu sene neden böyle. bu sene neden anlamıyorum. " Yamuk " tan başka bi konuyu anlamadım. çözemiyorum abi. ne formül kalıyo aklımda ne sayı değerleri. birinci bölümden az çok bişey yapmışım. onlarıda yapamasaydım yerdimo sınav kağıtlarını.

Bu arada akşam maç var. yine ceviziçi cafedeyiz. yine sertaç hizmet modunda :D yine dernektekilerle izlicez. kopamıyoruz lan. 2 gün görüşmesek özlüyorum valla. bekonun son hali aklıma geliyo ya kafası duman olmuş gelmeden içmişler, durup durup sarılışı , herkese zorla tost yedirişi , ibrahm abiyle uğraşması aklıma geliyo ahaha :D

sigaram yok ya. aksi gibi paramda yok son paramı otobüse verdim. ne halt yicem bilmiyorum. umarım esolardan birinde paket vardır. gerçi maç sonuna kdr yetmiyo bize o paket. bulucaz artık bişeyler.

Salı günü gelsin diye dört gözle bekliyorum. Mabedimeee gidicemm. İnönü yollarında geçti ömrümüz. Stress atmam lazım. yoksa aklım hep başka yerlerde. Ne ders çalışabiliyorum ne de test çözebiliyorum. üstelik haftaya sınavlar başlıyoo !

neyse biraz test çözmek lazım
Aloha beybe (:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Ellerinizden öper :)