Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey,
Dünyanın en güzel sesinden
En güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey...
Fakat artık ümit yetmiyor bana,
Ben artık şarkı dinlemek değil,
Şarkı söylemek istiyorum.

10.5.13

Mutlu son * UM TV

Mutluyum demeye korkuyorum ama mutluyum yani bunu inkar edemem.

Bebek olarak nitelendirebileceğimiz bir kanalda stajdayım. Hatta stajdan daha fazlasındayım. Üzerimde bir program yükü var ki sormayın. Kanalı merak edenler için  ARTI BİR + 1 TV
Güçlü kadrosuyla yayın hayatına başlayan kanalımız tarafsız habercilik anlayışı ve birbirinden güzel programlarıyla izleyicisini memnun etmenin izinde.
Ana haberde Uğur Dündar olmak üzere, Banu Güven, Ece Temelkuran, Barbaros Şansal, Turgut Erat, Haluk  Şahin gibi önemli bir çok isim sizlerle beraber bu ekranda.
Digiturk' te 51. kanaldayız.
Pazartesiden itibaren ise Turksat ( uydu ) ' tayız.
Bizi izleyin.

Bu arada kanaldaki yani ekipteki yurdum insanları bir harika. Hepsi birbirinden tatlı ve sevecen. Tanısanız çok seversiniz. Orada da buldum kendime çok seveceğim insanlar. Tatlı su balığım var en başta. Bir tanısanız gerçekten çok seversiniz. Eşşek sıpası, çirkin ördek yavrusu tam. Böyle minnoş insanlar olsun etrafımda başka bir şey istemem.

Okula gidemiyorum bu arada. Staj dedik bağrımıza bastık ama sabah 8 akşam 8 dediler yıktılar beni. Kalmamak adına gösterdiğim çabayı başka bir yerde göstermiş olsaydım erken yaşta köşeyi dönebilirdim.

" Hayırlısı be gülüm.. "

Müjdat Gezen Sanat Merkezi - Uğur Dündar Müjdat Gezen Televizyon Okulu 'n dan mezun biri var karşınızda.
O candan öte insanlarla aylarca bir arada olmak, bir çok şey paylaşmak ve onlardan bir çok şey öğrenmek mükemmel bir duygu. Herkesden çok sevip saydığım pek değerli hocam Uğur Dündar ' a   ne kadar teşekkür etsem az. Hayatın bana kattığı en güzel insanlardan biridir kendisi. Doğrusu doğrumdur her zaman.
Hakkında söylenecek o kadar fazla şey var ki aslında.. Ama ne ben yazdıkça bitirebilirim ya da anlatabilirim ne de siz okuyabilir ya da anlayabilirsiniz. Tanısanız çok çok çok daha fazla seversiniz o büyük adamı.

Mükemmel bir mezuniyet töreniyle sonuçlanan o mükemmel okulun ardından bir kaç fotoğraf ve anı kaldı. Kanalda bütün gün beraber olsak da yine de o okulun tadı bir başkaydı. Bunu asla inkar edemem.
Muhteşem bir yemeğin ardından eğlenmeden olmaz dedik ve kendimizi Kuruçeşme taraflarına attık.

Herkesin yaşaması gereken anlardır bunlar.
Mükemmel bir sınıf,
Birbirinden değerli ve bir o kadar muazzam hocalarım..

Uğur Dündar
Müjdat Gezen
Nuran Yıldız
Turgut Erat
Can Ataklı
Sonat Bahar
Yasemin Şehiraltı
Derya Karadaş
Cem Sertesen
Haluk Şahin
Atilla hocam ( soyadını öğrenmemekte ısrarlıyım )
Serap Belet
Oylum Talu

Ve aylarca beraber gülüp eğlendiğim, ağladığım canımdan öte dostlarım..

Hepinize sonsuz teşekkür ederim..


Mutluluk hep sizinle kalsın.1 yorum:

Ellerinizden öper :)