Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey,
Dünyanın en güzel sesinden
En güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey...
Fakat artık ümit yetmiyor bana,
Ben artık şarkı dinlemek değil,
Şarkı söylemek istiyorum.

23.10.12

korkmamalıydım !

Yazamadığım her gün daha fazla eksiliyorum.Ruhsal yapımı düşünürsek oldukça karmaşık bir haldeyim.Sorun şu ki korktuğum şeyler başıma geliyor ve bu berbat bir duygu emin olabilirsiniz.Attığınız adımlara dikkat etmeniz gerekiyor çoğu zaman ve siz bunu hiç yapmıyorsunuz.Tıpkı benim yapmadığım gibi.
Şimdilerde korkularım daha farklı yönde aslında. Kimseye anlatamayacağım şeyler oluyor.Anlatamadıkça daha köreliyorum.Daha fazla tükeniyorum.En başlarda içim huzur doluyken şimdilerde o huzur yerini korkuya bırakıyor.Dikkat etmem , her şeyi yoluna koymam gerekirken daha da beter bir hale getiriyorum. Dokunduğum, hatta düşündüğüm her şeyi mahvediyorum.

Evet bi desteğe ihtiyacım var.Bunu en iyi ben biliyorum.Ama bu bi dostun desteği olmalı.Umarsızca her şeyi paylaşabileceğim bir dost.Güvenebileceğim bir dost.

Çıkış yolu bulmak zorundayım.Bu şekilde gitmeyeceğini bildiğim şeyler var ve bunların üstesinden gelmeliyim.Doğrumu yaptım yoksa yanlışın dibine mi vurdum emin değilim.

Her zaman duygularımın peşinden gittiğim için kırıldım.Kalbimi dinlediğim için yanlışlar yaptım.Değiştiremiyorum bazı huylarımı.Lanet ettikçe daha fazla bağlanıyorum duygularıma.

Korkularımı yenmem dileğiyle..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Ellerinizden öper :)